בדיקת רכב לפני מכירה

בדיקת רכב לפני מכירה במכון מקצועי

בדיקת רכב לפני מכירה במכון רישוי אמיתי בנתניהאם אתם תושבי כפר סבא והסביבה ובכוונתכם למכור רכב, במגרש מכוניות, אצל סוחר מכוניות או בחברת ליסינג כדאי להקפיד על בדיקת הרכב במכון לבדיקות רכב מקצועי. בדיקת רכב לפני מכירה תבטיח עבורכם רכב נקי מתאונות ומכירה בטוחה ככל הניתן. מכוני בדיקת הרכב מציעים מכשור מתקדם ואנשי מקצוע אמינים ומנוסים שיבחנו את הרכב היטב ויפיקו עבורכם דוח מפורט הכולל ממצאי הבדיקה. לאחר בדיקת הרכב ישב עמכם נציג בכיר של המכון ויסביר עבורכם מה נתגלה בבדיקת הרכב ומהי המלצתו לגבי המכירה.

בדיקה ראשונית

לפני שלוקחים רכב למכון בדיקה כדאי לבצע מספר בדיקות באופן עצמי. ניתן להיעזר בחבר שמבין ברכבים ויש לבדוק נזילות, פגיעות במרכב הרכב, קילופי צבע וחשוב לבקש מבעל הרכב לנהוג במכונית כמה דקות כדי להתרשם מאופן פעולת הרכב, להקשיב לרשרושים ולצלילים הבוקעים מהמנוע ומהמרכב, לבדוק את הבלמים, האורות והאיתותים ולבחון את מערכות החשמל השונות ברכב כמו חלונות חשמליים, מנגנון נעילת דלתות, רדיו דיסק, מגבים, צופר ולא לשכוח לבדוק את המזגן ויעילותו.

בדיקה מקצועית

בדיקת רכב לפני מכירה במכון בדיקה מקצועי ואיכותי כוללת מספר בדיקות: בדיקה ידנית בה בוחן הרכב בודק עקבות של תאונות, פגיעות, תיקונים ישנים וחבלות בשלדת הרכב ובמרכב התחתון ובדיקה ממוחשבת הכוללת את העלאת הרכב על מסוע, חיבור המפלט לבדיקת גזים וחיבור המנוע למערכת ממוחשבת מקצועית הבוחנת את תיבת ההילוכים, הגיר, בולמי הזעזועים, מערכת הבלמים, כיוון גלגלים וכו’. בוחן הרכב יבדוק האם הרכב נצבע ויש מכוני בדיקה המחזיקים ברשותם מכשיר הבודק מבעד לשכבות הצבע.

IMG_5268            עמדה #2 בדיקת רכב לפני מכירה במכון אמיתי            עמדה #3 בדיקת רכב לפני מכירה במכון אמיתי            עמדה #4 בדיקת רכב לפני מכירה במכון אמיתי

בדיקת בעלות

יש מכוני בדיקת רכב לפני מכירה המציעים גם בדיקה של הבעלות על הרכב. באמצעות תעודת הזהות של מוכר הרכב ובדיקה מול מכון הרישוי יכול המכון בתוך דקות לספר עבורכם מידע האם הרכב משועבד או מעוקל. במקרה שהרכב משועבד או מעוקל לא ניתן להעביר בעלות. חשוב כי הקונה יבחר את מכון הבדיקה ולא יסתמך על המלצת המוכר כדי להימנע מתרמיות ומומלץ לבחור במכון מוכר ואמין.

Comments are closed.