בדיקת רכב מסחרי

בדיקת רכב מסחרי לפני קניה

בדיקת רכב מסחרי במכון רישוי אמיתי בנתניההחיפושים אחר הרכב המיוחל הגיעו לקיצם? החלטתם לרכוש רכב מסחרי, בשעה טובה, על אף היותו משומש? ראשית כל המון מזל טוב, כעת עליכם לוודא שאכן ביצעתם את כל המטלות הנדרשות והחשובות במסגרת בדיקת רכב מסחרי לפני קניה. להלן עשרה טיפים מובחרים שיסייעו לכם לבצע בדיקות רכב מוצלחות ואמינות. האלמנט הראשון שמחייב בדיקה הוא הבעלות על הרכב, האם האדם שמציע לכם למכירה את הרכב המסחרי הוא סוחר רכב או לחלופין אדם פרטי?

בדיקת בעלות והיסטוריית הרכב

במידה והאפשרות השנייה היא זו הנכונה קחו בחשבון שהוא מכיר היטב את כל התחבולות בנושא ולפיכך יבחר להגיד לכם דברים מאד מסוימים. לאחר מכן עליכם לבדוק את ההיסטוריה של הרכב, שכן עברו של כל רכב נחשב לאחד הגורמים המרכזיים מבחינת הסחירות של הרכב, המספר שלו ובעליו הקודמים. כך למשל יהיה צורך לבדוק האם הרכב הינו מהשכרה לשעבר, בית ספר לנהיגה, חברה או מונית. נורה אדומה אמורה להידלק אצלכם במידה ואותו הרכב המסחרי שברצונכם לרכוש עבר יותר מדי ידיים.

מדוע חשוב לבדוק את היסטוריית הרכב?

בדיקת ההיסטוריה של הרכב במסגרת בדיקת רכב מסחרי לפני קניה חייבת להיעשות מטעם כמה סיבות. ישנן מספר השלכות שיכולות לנבוע מסוג הבעלים הקודם של הרכב המסחרי שברצונכם לרכוש, אחת המרכזיות מתבטאת באופן השימוש שנעשה בו וביעדים אשר אותם הוא שירת בעברו. חלק מהאנשים טוענים שעדיף יותר לרכוש רכב שהיה בבעלות פרטית משום שחברות בדרך כלל מטפלות בכלי הרכב שבבעלותן בצורה חסכונית ומהירה. ומאידך ישנם המון אנשים פרטיים שמנסים לחסוך ובכך מסכנים את תקינות הרכב.

בדיקות ידניות וממוחשבות במכון הרישוי

יש לציין שכיום יש צורך לבצע בדיקת רכב מסחרי לפני קניה במכון רישוי, בו נמצאים כל הכלים המתאימים בכדי לבצע בדיקות תקינות מוצלחות עבור הרכב. הבדיקות במכון הרישוי יחלקו לממוחשבות וידניות, אלו הראשונות נועדו לבדוק את תפקודו של הרכב לרבות תקינות הבלמים, פליטת מזהמים, החלפת ההילוכים בגיר ועוד. הבדיקות הידניות נועדו לגלות האם הרכב בעל היסטוריה בעייתית של תאונות דרכים.

Comments are closed.