מכון בדיקת רכב

מכון בדיקת רכב אמיתי בנתניהלא מעט פעמים, קנייה של רכב יד שנייה היא עניין של מזל. אין זה משנה מיהו הגורם שממנו רכשתם את הרכב, לקיחתו אל מכון בדיקת רכב או בכל אזור אחר בו אתם מתגוררים היא עניין של חובה. אז נכון שהדבר כרוך בהוצאות כספיות ובזמן מאד יקר, יחד עם זאת כיום לא ניתן לרכוש רכב משומש מבלי לבצע בדיקות מקיפות עבורו. מכוני רישוי נדרשים להחזיק בהיתרים של משרד התחבורה, כמו גם במכשירים מתקדמים ומערכות ממוחשבות, הנדרשים כולם יחד במטרה להעניק ללקוח הערכה מדויקת של מצב הרכב.

בדיקות ידניות וממוחשבות כאחד

לפי קבוצת הרישוי בה מסווג הרכב יקבעו המחירים, כמו כן בהתאם לסוגו, למספר הצילינדרים. יש לציין שנתונים אלו משתנים ממכון למכון. בקצרה אין שום ספק שמדובר בכאב ראש, אך עדיין מדובר בכאב הכרחי. מכון בדיקת רכב מבצע הן בדיקות ידניות והן ממוחשבות, מפאת הסיבה הפשוטה שלעתים העין האנושית ובפרט זו של בעל מקצוע מוסמך, מסוגלת להבחין בלא מעט פרטים ששום מחשב איננו מסוגל לאתר. כך לדוגמא המחשב לא יכול לבדוק האם ברכב ישנן עקבות של מכות על ידי הדלקת הפנס מעל השלדה ועוד..

בדיקות צבע

במהלך הבדיקות הממוחשבות הרכב יועלה על מסוע ייעודי כמו כן תתבצע האצה מבוקרת עבורו. הבדיקות של המחשב כוללות החלפת הילוכים, כיוון גלגלים, רעידות בבולמי זעזועים ובחינת מערכת הפליטה בהתאם לנורמות הירוקות והמודעות הסביבתית. בנוסף הרכב יעבור בדיקות צבע מטעם מכון בדיקת רכב. הרכב שברצונכם לרכוש יכול להיראות נוצץ וחדש, אולם במידה והוא היה על הכביש למעלה מחמש שנים, סביר מאד להניח שמתחת לצבע הוא מחזיק בהיסטוריה מאד לא מחמיאה בלשון המעטה.

במכוני הרישוי קיים מכשור מתקדם שנועד לזהות כל מיני תקלות מבעד לשכבות הפח והצבע. על אף שלנושא של הצבע אין ממשם תפקיד במחיר הכולל, בכל זאת הוא מחזיק בערך ממשי בכל הקשור לאמינותו של האדם שמוכר את הרכב.

Comments are closed.